Zajęcia dodatkowe

Dodatkowe zajęcia prowadzone przez nauczycieli 2020/2021

Imię

Nazwisko

Nazwa  zajęć

Dzień tygodnia

Godziny

AdamBigoskonsultacjewtorek14.00-14.45
AdamBigoskoło sportowe poniedziałek 8.15-9.00
HannaBiłowicka-Maćkowiakkonsultacjepiątek15.40 – 16.30
BarbaraCharaszkonsultacjepiątek14.55 – 15.40
IngaChrościcka-Woźniakkonsultacjeponiedziałek7:30 – 8:15
AgnieszkaCiechankonsultacjeśroda13.00-13.45
AdamCzechowskikonsultacjeśroda15.00-16.00
AnnaDominiakkonsultacjeczwartek14.05-14.40
KatarzynaGapińskakonsultacjewtorek7:30-8:15
KarolGerłowiczkonsultacjeponiedziałek14.05-14.50
IwonaGierobakonsultacjeczwartek13.45-14.30
EwaGrzywaczkonsultacjeśroda14.05 – 15.40
AnnaJurekkonsultacjewtorek14.55 – 15.40
MariaJurzyk konsultacje wtorek,czwartek14.55-16.30
JacekKalatakonsultacjepiątekkonsultacje piątek 14.05-14.50
JacekKalatakoło sportoweponiedziałek8.15 – 9.00
AgnieszkaKałuckakonsultacje i zajęcia dodatkoweśroda14.55-15.40
AgnieszkaKałuckakoło sportoweponiedziałek14.55-15.40
LucynaKasperowiczkonsultacjewtorek7.00-7.45
PawełKilińskikonsultacjeponiedziałek, wtorekpon, wt: 7:20-8:05, wt:13:00-13:45, ew. indywidualnie po kontakcie email
RenataKoskonsultacjewtorek, czwartekwt 7.20-8:05, czw 14:55-15.40
EwaKosternakonsultacjeponiedziałek7:20 – 8:05
EwelinaKubickazajęcia dydaktyczno – wyrównawcze dla klas II; konsultacje klas I i IIpiątek7:30 -8:15
EwelinaKubickazajęcia dydaktyczno – wyrównawcze dla klas IIponiedziałek8.15-9.00
MichałKwiatkowskikonsultacjepiątek15.40-16.30
BarbaraLinkekonsultacjepiątek8.15-9.00
EwelinaŁaweckakonsultacjeponiedziałek11.00-12.00
AnnaŁęczekzajęcia korekcyjno-kompensacycjne

poniedziałek

czwartek

8.15-9.00

14.05-14.50

JolantaMaturazajęcia korekcyjno-kompensacycjneponiedziałek14.55-15.40
JolantaMiturakonsultacjewtorek7.30-8.15
KatarzynaPiwowarczykkonsultacje (po wcześniejszym umówieniu)wtorek14.55 – 15.40
WojciechPokojskikonsultacjeczwartek15.45-16.30
EwaPrzedpełskakonsultacjewtorek15:45 -16:30
AnnaPrzybyłkonsultacjewtorek15:45-16:30
WiolettaRembiałkowskakonsultacjepiątek14.55-15.40
FranciscoRodriguezkonsultacjeśroda, czwartek14:55-15:40
ZbigniewRymarczykKonsultacjewtorek14:55-15:40
BożenaSamek-Stefaniakkonsultacjewtorek, środa7.15-8.15
MirosławSawiczRewalidacjaPn,Wt, Śr, Czw, Pt8:00 -10:00
MonikaSuska-Zięcinakorekcyjno-kompensacyjnewtorek7.30-9.00
MonikaSuska-Zięcinadoradztwo-zawodowepiątek7.30-9.00
AnnaSzczęsnakonsultacjeczwartek14:05-14:50
DawidWeremczukkonsultacjeczwartek9.10-9.55
JolantaWiszniewskakonsultacjewtorek14:55-15.40
AnnaWiśniewskakonsultacjeśroda, wtorekśroda 14:55-15:40 wtorek 15:45-16:30
JoannaWojciukkonsultacjeśroda7.30-8.15
MartaWojtyrakonsultacjeśroda15:45
AnnaWołejkokonsultacjepon, czw14:05, 14:55
JolantaWójcikkonsultacjeśroda14.55. – 15.40.
JoannaZiembaKlub Miłośników Sztuki i Literaturyponiedziałek – piątekw zależności od potrzeb uczniów i grupy
Skip to content