Ola Dalak

Jestem uczennicą klasy I i zostałam poproszona o wyrażenie opinii na temat naszego liceum.Spotkałam tu bardzo miłych ludzi. Kadra nauczycielska też jest bardzo przyjazna i pomocna. Jeśli jakiś uczeń ma problemy, bądź czegoś nie zrozumie zawsze może liczyć na pomoc.W naszej szkole dużo się dzieje. Organizowane są różnego rodzaju imprezy, jest ścianka wspinaczkowa oraz dosłownie obok basen.Atmosfera jest naprawdę bardzo przyjemna. Z każdym można miło porozmawiać i w razie potrzeby znaleźć wsparcie.Dlatego też nie było trudno odnaleźć mi się w tej szkole. Myślę, że każdy kto ją wybierze nie będzie miał takiego problemu.Uważam, że Kossuth to dobry wybór  dla każdego kto chce w miłej atmosferze zdobywać wiedzę i poznawać fantastycznych ludzi.

Ola Dalak, klasa 1C, 2016/2017

Liceum 63
2017-02-26T11:34:05+01:00

Ola Dalak, klasa 1C, 2016/2017

Jestem uczennicą klasy I i zostałam poproszona o wyrażenie opinii na temat naszego liceum.Spotkałam tu bardzo miłych ludzi. Kadra nauczycielska też jest bardzo przyjazna i pomocna. Jeśli jakiś uczeń ma problemy, bądź czegoś nie zrozumie zawsze może liczyć na pomoc. W naszej szkole dużo się dzieje. Organizowane są różnego rodzaju imprezy, jest ścianka wspinaczkowa oraz dosłownie obok basen. Atmosfera jest naprawdę bardzo przyjemna. Z każdym można miło porozmawiać i w razie potrzeby znaleźć wsparcie. Dlatego też nie było trudno odnaleźć mi się w tej szkole. Myślę, że każdy kto ją wybierze nie będzie miał takiego problemu. Uważam, że Kossuth to dobry wybór  dla każdego kto chce w miłej atmosferze zdobywać wiedzę i poznawać fantastycznych ludzi.