Rada Rodziców

rada_rodzicowW naszym liceum uczniowie mogą liczyć na pomoc Rady Rodziców. Współpraca między Gronem Pedagogicznym a Rodzicami pozwala szybko i bezpośrednio reagować na potrzeby młodzieży.

Ze składek dofinansowane są między innymi obiady w szkolnej stołówce, wycieczki, warsztaty przedmiotowe, obozy integracyjne. Rada przyznaje również w miarę zgłaszanych potrzeb pomoc socjalną w postaci jednorazowych lub stałych zapomóg gotówkowych. Na prośbę nauczycieli dodatkowo wyposażane są pracownie szkolne w niezbędne pomoce naukowe czy też sprzęt sportowy.

Rada Rodziców także opiniuje i doradza Dyrekcji Liceum w podejmowaniu różnego rodzaju inicjatyw.

Praca w Radzie Rodziców odbywa się na zasadach wolontariatu i żadna z zaangażowanych osób nie pobiera za swoją działalność wynagrodzenia ani nie uzyskuje żadnych innych korzyści z tego tytułu.

Skład Rady Rodziców:

Przewodnicząca RR – Magdalena Krzemińska

Zastępca Przewodniczącej RR-Ryszard Czeredrecki

Skarbnik RR- Janusz Orłowski

Sekretarz- Barbara Kusztal

Członkowie RR – Adam Kossakowski

Adres e-mail:

radarodzicow@liceum63.edu.pl

UWAGA!  NOWY NUMER RACHUNKU BANKOWEGO

Rada Rodziców przy LXIII L.O. im. Lajosa Kossutha
ul. Hirszfelda 11
SANTANDER BANK S.A.

Prosimy o upewnienie się, że wpłaty dokonywane są na powyższy numer rachunku.