III miejsce JAN WIKTORA w KONKURSIE OIRP LAW IN ACTION

W dniu 1 grudnia br. wyłoniono zwycięzców kolejnej odsłony konkursu „Law in action – czyli prawo na co dzień”, organizowanego po raz czwarty przez Izbę warszawską. Niestety ze względu na pogarszającą się sytuację epidemiologiczną tegoroczna edycja nie mogła odbyć się stacjonarnie. Podobnie jak w poprzednim roku jury wyróżniło zwycięzców bez udziału twórców filmów, ich rodzin, znajomych i gości. Komisja konkursowa wskazała najlepsze produkcje filmowe przygotowane przez uczniów mazowieckich szkół i przyznało nagrody najbardziej kreatywnym twórcom.

Ze względu na niepewną sytuację pandemiczną organizator zmuszony był kilkukrotnie modyfikować harmonogram konkursu. Wstępnej selekcji nadesłanych prac dokonała komisja I stopnia w składzie: dr Ewa Maleszyk, przewodnicząca komisji, r. pr. Agnieszka Kędzior i r. pr. Szymon Jelonek. Następnie komisja finałowa w składzie: dr hab. Monika Całkiewicz, Dziekan Rady OIRP w Warszawie, r. pr. Przemyslaw Ligęzowski, koordynator ds. edukacji prawnej oraz Magdalena Bartosiewicz, przewodnicząca Komisji Zagranicznej i Praw Człowieka wybrała trzy najlepsze filmy:

Film Janka Wiktora z klasy 3cp został nagrodzony, Brawo !!!!!!, życzymy dalszych sukcesów.

https://youtu.be/IWamOXEXRIg

Jola Wiszniewska

Skip to content