WARSZTATY DLA MŁODSZYCH AMBASADORÓW EPAS

15 listopada po długiej przerwie odbyły się stacjonarne warsztaty dla Młodszych Ambasadorów programu EPAS we współpracy z CEO w świetnej przestrzeni , w siedzibie Fundacji Rzemieślnicy i Marzyciele przy ul. Brackiej.

W trakcie warsztatu uczestnicy i uczestniczki:

  • poznali podstawowe informacje o Parlamencie Europejskim, jego znaczeniu i możliwościach, jakie oferuje młodym Europejczykom,
  • podzieliło  się swoimi doświadczeniami związanymi z życiem i aktywnością we Wspólnocie Europejskiej, a także wymienili spostrzeżeniami dotyczącymi europejskich wartości, europejskich celów młodzieżowych oraz scenariuszy przyszłości Unii Europejskiej.
  • rozpoczęli przygotowania i realizację szkolnych projektów edukacyjnych podejmowanych w ramach programu EPAS.

Nasze Liceum reprezentowali maturzyści Hania, Julia i Patryk.

Jola Wiszniewska

 

Skip to content