Euroweek – klasy trzecie

W dniach 6-10 września odbył się obóz integracyjny dla klas trzecich. Program Euroweek pozwolił naszym uczniom poznać inne kultury, włączyć się w życie demokratycznego społeczeństwa. Zajęcia prowadzone były w formie interaktywnych warsztatów oraz wykładów. Różnorodność ćwiczeń – taneczne, scenki rodzajowe, tworzenie CV, listu motywacyjnego – pozwoliła na wszechstronny rozwój umiejętności językowych. Dużym zainteresowaniem wśród uczniów cieszyły się prezentacje, które pokazywały korzenie wolontariuszy, tutaj warto wyszczególnić Barbados oraz Rosję. Nie mogliśmy także zapomnieć o pięknych górskich krajobrazach. Uczniowie zwiedzili Pałac w Gorzanowie, siedzibie rodu von Herberstein. To jeden z najciekawszych obiektów renesansowych w Polsce. Wieczorami odbywały się dyskoteki, tańce oraz karaoke. Każdy z uczestników otrzymał Certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia Euroweek.

Anna Przybył

Skip to content