Spotkania z uczniami z Włoch, Hiszpanii, Turcji i Rumunii w ramach projektu Erasmus + ACT 4 PEACE.

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w rekrutacji na mobilności online z naszymi partnerami z projektu ACT 4 PEACE. Mobilności te będą polegać na kilkudniowych warsztatach online w dniach 17-21.05 (organizowanych przez partnerów z Włoch) oraz 24-28.05 (organizowanych przez partnerów z Hiszpanii).

W programie warsztatów m. in.:

Włochy:

  • seminarium na temat kreatywnego myślenia,
  • aktywności dot. interakcji i marketingu osobistego,
  • wdrażanie edukacji dla pokoju w szkołach i inne aktywności.

Hiszpania:

  • debaty na temat aktywnego obywatelstwa,
  • aktywności dot. interakcji i marketingu osobistego,
  • zadania praktyczne i inne aktywności.

Rekrutacja trwa do dnia 12/04/2021 r. i prowadzona jest przez opiekunów projektów: p.Katarzynę Gapińską katarzyna.gapinska@liceum63.edu.pl (Hiszpania) oraz p. Jolantę Miturę jolanta.mitura@liceum63.edu.pl (Włochy). Do tych osób należy przesyłać podpisane formularze zgłoszeniowe w formie skanu. Wszystkie dodatkowe informacje oraz formularz zgłoszenia znajdują się w załącznikach.

Dla każdego uczestnika przewidziane są środki na zakup drobnego sprzętu (do wyboru np.: kamerki, głośnika, słuchawek, etc.)

Gorąco zachęcamy wszystkich uczniów do udziału. Jest to wspaniała okazja do podniesienia swoich umiejętności językowych, kształcenia umiejętności prowadzenia dyskusji poprzez udział w debatach, jak również nawiązania nowych, ciekawych znajomości. 

Pobierz (DOCX, 589KB)

Pobierz (DOCX, 276KB)

Skip to content