PREZENTY Z BRUKSELI

Z ogromną przyjemnością przekazujemy informację o otrzymanych prezentach z Biura Pani Europoseł Danuty  Hübner. W związku z naszą obecnością w projekcie Szkoła Ambasador Parlamentu Europejskiego, dwukrotnie gościliśmy Panią Europoseł w naszym Liceum, a w ubiegłym roku po rozpoczęciu nauczania zdalnego łączyliśmy się na spotkania online w trakcie obchodów Dnia Europy. Otrzymane prezenty to sprzęt elektroniczny – myszki do komputerów, słuchawki, kamerki, które zostaną wykorzystane do zdalnego nauczania oraz uzupełnienia brakującego sprzętu w szkole. Dostaliśmy również gadżety w postaci plecaków, toreb na laptopy, saszetek, latarek, powerbanków, notesów, bidonów, które przeznaczymy na nagrody dla uczniów- Młodszych Ambasadorów, szczególnie zaangażowanych w realizację przedsięwzięć o tematyce unijnej.

Jeszcze raz dziękujemy i mamy nadzieję, że wkrótce uda się zorganizować kolejne spotkanie ma linii Bruksela- XLIII LO im.L.Kossutha.

Jola Wiszniewska

Skip to content