MIĘDZYSZKOLNY KONKURS TŁUMACZENIA POEZJI K. K. BACZYŃSKIEGO NA JĘZYK ANGIELSKI

W listopadzie 2020 roku  Liceum im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego obchodziło 30-lecie swojej działalności. W związku z tym ważnym świętem, uczniowie warszawskich szkół zostali zaproszeni  do udziału w międzyszkolnym konkursie tłumaczenia poezji patrona Liceum na język angielski. Zwycięzcy konkursu wraz z opiekunami zostaną zaproszeni na oficjalną jubileuszową uroczystość szkolną, w czasie której zostaną wręczone nagrody i przedstawione zwycięskie prace.

Gorąco zachęcamy do udziału w konkursie. Zainteresowane konkursem osoby proszone są o zgłaszanie się do anglistów. W załącznikach znajdują się wiersze, które można przetłumaczyć oraz regulamin konkursu. Wiersze należy przesłać do 20 grudnia!

Pobierz (DOCX, 35KB)

Pobierz (DOCX, 32KB)

Pobierz (DOCX, 37KB)

Skip to content