ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W PROJEKCIE ERASMUS+

Nasza szkoła stara się o uzyskanie akredytacji w programie Erasmus na lata 2021-2027. Przyznanie akredytacji zagwarantuje nam otrzymanie dofinansowań na działania związane z rozwojem kadry oraz mobilnością edukacyjną uczniów. W związku z tym pragniemy zaprosić wszystkich chętnych pracowników do uczestnictwa w tym programie. Udział w mobilnościach gwarantuje szerokie możliwości poszerzania swojej wiedzy i umiejętności, nawiązania nowych, ciekawych kontaktów, umożliwienia uczniom zdobycie nowych doświadczeń w przestrzeni międzynarodowej. Spotkanie informacyjne odbędzie się na Google Meet w czwartek 27 sierpnia o godzinie 18:00. Link prześlemy w Librusie. 

więcej informacji tutaj: https://erasmusplus.org.pl/strony-informacyjne/akredytacja-w-programie-erasmus-w-edycji-2020/

Skip to content