OBÓZ INTEGRACYJNY DLA KLAS PIERWSZYCH

Tak jak w ubiegłym roku, chcielibyśmy zaproponować uczniom klas pierwszych udział w obozie integracyjnym. W związku z pandemią COVID 19 zdecydowaliśmy się zmienić termin wrześniowy na datę 22-26 marca 2021 mając nadzieję, iż wtedy będą już możliwe takie wyjazdy.

Program EuroWeek – Szkoła Liderów jest specjalnym projektem edukacyjnym pozwalającym młodym ludziom aktywnie włączyć się w życie demokratycznego społeczeństwa dzisiejszej Europy. Zajęcia będą prowadzone w formie interaktywnych warsztatów, gier symulacyjnych i praktycznych ćwiczeń przez szkoleniowców Fundacji EuroWeek – stowarzyszenia posiadającego wieloletnie doświadczenie w działalności edukacyjnej na rzecz młodzieży. W trakcie trwania szkolenia wszyscy uczestnicy będą mieli szansę zapoznać się z zasadami projektów Wolontariatu Europejskiego, projektów dotyczących Ameryki Południowej, Środkowej, Afryki, Azji, jak również międzynarodowych wymian młodzieży. Ponadto każdy uczestnik szkolenia będzie miał możliwość prowadzenia konwersacji w języku angielskim oraz poznania muzyki i nauki tańców narodowych z krajów wolontariuszy goszczonych przez Fundację EuroWeek.

ZAKWATEROWANIE:  
Młodzież zostanie zakwaterowana w Ośrodku Wczasowym „SILESIA” (www.hotelsilesia.com.pl) w Długopolu Dolnym  (ok. 1000 m od Parku Zdrojowego, 2000 m od Stacji PKP  w Długopolu Zdrój), w  Ośrodku Wczasowym „Aleksander” w Długopolu Zdroju lub w Ośrodku wczasowym „Słoneczna” w Międzygórzu lub innym miejscu noclegowym o podobnym standardzie.  Możliwość bezpłatnego  korzystania  z internetu bezprzewodowego. Wyżywienie 3 x dziennie.

DOJAZD NA MIEJSCE SZKOLENIA:
Autokarem (firma Tandem)

KOSZT

Program 399 zł + transport to ok 550 zł (w zależności od liczby uczniów, przy 3 autokarach)

1 rata (250 zł) płatna na konto Skarbnika Klasowego a następnie przekazana na konto Rady Rodziców do 15 października 2020. W treści: klasa, wyjazd integracyjny.

2 rata (pozostała kwota) przed wyjazdem. 

 

Skip to content