Maks nasz pupil

28 czerwca 2020 roku w naszym liceum  znajdowała się obwodowa komisja i po wyborach uczestnicy głosowania zauważyli naszego Maksa i pisali o nim w mediach społecznościowych.Poniżej jedna z wypowiedzi:

“Hej, w niedzielę ktoś z Was w jednym z postów związanych z wyborami wspominał psa Maksa z LXIII LO im. Lajosa Kossutha. Przeglądając dzisiaj swoje zdjęcia z niedzieli pomyślałem, że wrzucę tutaj kilka. Z tego, co się dowiedziałem, społeczność tego ursynowskiego liceum zaopiekowała się Maksem ok. 10 lat temu, na pewno uczniowie, absolwenci i nauczyciele oraz mieszkańcy ul. Hirszfelda mogą powiedzieć więcej. Maks mieszka na terenie szkoły i ma nawet swój plakat w holu. Na pewno widział już niejedne wybory. W niedzielę był strażnikiem i uważnym obserwatorem wydarzeń na przedpolu obwodowych komisji nr 589 i 597:)”

Skip to content