Już prawie półmetek wakacji – wakacji w tym roku bardzo szczególnych bo poprzedzonych niespotykanym dotychczas czasem izolacji i niepewności. Może nie do wszystkich dotarły te wiadomości, bo końcówka roku szkolnego była mocno intensywna – więc przypominamy, że aby w pełni docenić wysiłek i aktywność Rada Rodziców postanowiła ufundować w tym roku Specjalne Nagrody.

Za szczególne zaangażowanie i motywowanie młodzieży do ciężkiej pracy zostali uhonorowani: Pani Profesor Jolanta Wiszniewska, Pani Profesor Inga Chrościcka-Woźniak oraz Pan Profesor Zbigniew Rymarczyk.

Rada postanowiła także uhonorować nagrodami aż 37 Uczniów, którzy w ostatnim czasie stanowili wzór dla wszystkich,  zajmowali wysokie miejsca w konkursach i zawodach i byli szczególnie zaangażowani w życie Szkoły. Oto lista Nagrodzonych:

1 a p: Kacper J., Joanna J.

1 b p: Piotr Ł.

1 d g: Franciszek K, Maks H., Tomasz M.

2 a: Aleksandra Ć. Z, Lidia M., Beata P

3 c: Martyna J., Igor K.,

2d: Marian R., Jędrzej K., Filip F., Adrian P., Norbert K., Jakub L., Jakub M., Joanna B., Aleksandra K.

3 a: Dominika W., Julia Z., Laura S., Magdalena L., Stanisław P.

3b:  Aleksandra O.

3c: Michał S., Natalia Z., Kinga J., Jan G., Aleksander P., Mateusz M., Filip S., Jakub R.,  Robert K.

3d:  Kacper R., Martyna K.

Jako Rada Rodziców jesteśmy dumni zarówno z Nauczycieli jak i z Uczniów i zachęcamy do dalszego tak owocnego zaangażowania. Wszystkie nieodebrane nagrody i dyplomy można będzie odebrać w Sekretariacie Szkoły – po wcześniejszym umówieniu się.

GRATULUJEMY!!!

Ale przy okazji pragniemy złożyć serdeczne podziękowania Wszystkim Rodzicom, którzy hojnie opłacali składki na Radę Rodziców. To właśnie dzięki Państwa zaangażowaniu możliwe było wręczenie aż tylu cennych nagród!!!! 

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku lista nagrodzonych będzie jeszcze dłuższa 😉

DZIĘKUJEMY!!!

Spokojnych, wesołych i słonecznych dalszych wakacji!!!

Magdalena Krzemińska

Wiceprzewodnicząca Rady Rodziców

Skip to content