Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie

Drodzy Maturzyści,

Już niedługo przyjdzie Wam mierzyć się z trudem egzaminów maturalnych. Jesteśmy przekonani, że poradzicie sobie z tym wyzwaniem wyśmienicie, jednocześnie mamy jednak świadomość, że wchodzenie w dorosłość, w tak trudnych i nietypowych czasach jest dla Was dodatkowo stresujące. Wprowadzone na terenie Polski restrykcje oraz ograniczenia uniemożliwiają Wam, chociażby zapoznanie się z infrastrukturą oraz ofertą edukacyjną Uczelni poprzez tradycyjne „Dni Otwarte”. W związku z powyższym, jako Wasi starsi koledzy, pragniemy pomóc Wam, odnaleźć się w tej niecodziennej sytuacji.

W odpowiedzi na Wasze potrzeby, Samorząd Studentów Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie przygotował dedykowaną dla tegorocznych maturzystów grupę facebookową „Studiuj na UKSW”, za pomocą której będziemy mogli przekonać Was, dlaczego naszym zdaniem UKSW jest najlepszym na świecie miejscem do studiowania!

Zapraszamy was serdecznie do dołączenia do grupy !

https://www.facebook.com/groups/1570560493104179/

Jesteście ciekawi, jakie informacje będziecie mogli tam znaleźć?!

W ramach niniejszej grupy będziemy publikować Wam materiały dotyczące m.in.:

– bogatej historii oraz tradycji Uniwersytetu;

– oferty edukacyjnej, ze szczególnym uwzględnieniem prezentacji konkretnych kierunków studiów przygotowanych przez ich aktualnych studentów;

– infrastruktury Uniwersytetu;

– możliwości rozwoju naukowego, poprzez działalność w Kołach Naukowych;

– możliwości rozwoju społecznego, poprzez działalność w organizacjach studenckich tj. Samorząd Studentów czy Niezależne Zrzeszenie Studentów;

– możliwości podjęcia współpracy międzynarodowej, poprzez udział w programach Erasmus+;

– możliwości rozwijania zainteresowań artystycznych, poprzez działalność w Chórze UKSW oraz w Uniwersyteckich nagłościach: Radio UKSW oraz Panda TV.

– możliwości rozwoju zainteresowań sportowych, poprzez działalność w Akademickim Związku Sportowym.

To tylko wycinek informacji!

Jesteśmy przekonani, że członkostwo w grupie niewątpliwie pozwoli Wam rozwiać wszelkie wątpliwości związane ze studiowaniem oraz uzyskać odpowiedzi na wszystkie nurtujące Was pytania.

Koniecznie dołączcie do grupy i śledźcie aktualności!

My, już nie możemy się doczekać, kiedy spotkamy się z Wami na naszych Kampusach.

Ze studenckim pozdrowieniem

Zarząd Samorządu Studentów

Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie

Skip to content