Międzynarodowe sukcesy Maksa Kaśnikowskiego

Maksymilian Kaśnikowski jest tenisistą osiągającym sukcesy na arenie międzynarodowej i uczniem klasy 2b LXIII LO im. Lajosa Kossutha. Maks jest członkiem kadry narodowej, był członkiem programu Polskiego Związku Tenisa – Davis Cup Future, a obecnie został zakwalifikowany do LOTOS Team. W tym roku szkolnym brał udział w turniejach międzynarodowych w Japonii, Korei Południowej, Słowenii, Chorwacji, Szwecji, Czechach, na Ukrainie, w Mołdawii oraz w Rosji w odległym Kazaniu.  Obecnie jest drugi wśród Polaków na liście Międzynarodowej Federacji Tenisa do lat 18, na której zajmuje 61. pozycję.

Pomimo licznych wyjazdów na turnieje międzynarodowe Maksymilian bardzo dobrze radzi sobie w  nauce. Jest uczniem o wielu uzdolnieniach i realizuje w szkole indywidualny program nauczania.

Skip to content