Lekcja modelowa “Język Internetu – tworzenie strony internetowej”.

Dziś, w ramach upowszechniania rezultatów projektu “Nowa Jakość” PoWer, odbyła się w klasie pierwszej lekcja modelowa ” Język Internetu – tworzenie strony internetowej”, realizowana we współpracy z Warszawskim Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń. W czasie zajęć Pani Jolanta Mitura pokazała w praktyce to, czego nauczyła się na kursie Project-Based Learning in the Classroom: Setup, Integration and Reflection

we Florencji. Uczniowie pracowali nad realizacją projektu-strony internetowej, zachęcającej do nauki języków obcych. Uczniowie samodzielnie opracowywali koncept swojej strony, następnie dzielili się swoimi pomysłami z klasą w celu uzyskania informacji zwrotnej. Lekcja zakończyła się podsumowaniem mocnych stron oraz potencjalnych trudności,  które możemy napotkać podczas pracy w grupie.

Uczniowie byli bardzo zaangażowani w swoją pracę a zaproszeni nauczyciele byli pod wrażeniem ich poziomu języka angielskiego 😉

zaproszenie_jola_mitura_19_11_2019

Skip to content