Świetny wynik uczniów LXIII LO w rywalizacji sportowej WOM 2018/2019

10 października, w Centrum Rekreacyjno-Sportowym m.st. Warszawy na Bielanach odbyła się ceremonia podsumowująca ubiegłoroczną edycję Warszawskiej Olimpiady Młodzieży. Dzięki zaangażowaniu uczniów i nauczycieli wychowania fizycznego nasze liceum w rywalizacji uzyskało najlepszy wynik na Ursynowie, a wśród wszystkich liceów Warszawy zajęliśmy 4 miejsce. Na uroczystości podsumowującej LII WOM Pani Dyrektor Anna Jurek wraz nauczycielami wf-u, odebrała puchar oraz dyplom uznania dla szkoły.Warto podkreślić , iż w zawodach finałowych rozgrywanych na poziomie stołecznym, z udziałem zwycięzców eliminacji dzielnicowych, udział wzięło 4140 zawodników i zawodniczek ze 187 szkół podstawowych, 4689 zawodników i zawodniczek z 212 szkół podstawowych i średnich oraz 1914 zawodników i zawodniczek ze 109 szkół średnich.

Skip to content