QR CODE TREASURE HUNT z okazji DNI ERASMUSA

W dniach 11 i 12 października nasza szkoła wzięła udział w międzynarodowym wydarzeniu #Erasmus Days – inicjatywie mającej na celu upowszechnienie rezultatów projektów realizowanych w ramach programu Erasmus+. Przez 3 dni, 10-12 października 2019 roku, na terenie całego świata (!) były organizowane spotkania, wystawy oraz debaty, w trakcie których można było posłuchać (lub samemu opowiedzieć) o efektach projektów Erasmus+. My postanowiliśmy zgłosić inicjatywę “Qr code treasure hunt”. Uczniowie klas pierwszych szukali w salach języka angielskiego kodów qr, w których ukryte były prezentacje i filmiki dotyczące wyjazdów nauczycieli naszej szkoły na kursy w ramach projektu PoWer “Nowa Jakość”. Mam nadzieję, że wszyscy świetnie się bawili.

W dniu dzisiejszym dostaliśmy od Fundacji Rozwoju Edukacji takie podziękowania:

Dziękujemy za wasze zaangażowanie!

W dniach 10-12 października br. w ramach obchodów #ErasmusDays w całej Polsce odbyło się 199 wydarzeń. To dziesięciokrotnie więcej eventów niż w zeszłym roku! Dzięki Wam Polska znalazła się wśród 5 najbardziej aktywnych i zaangażowanych krajów :)!

 

Skip to content