IV Mistrzostwa Ursynowa we wspinacze ściankowej

27.09.2019 roku w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu w naszym liceum odbyły się IV Mistrzostwa Ursynowa we wspinaczce Ściankowej dla uczniów szkół podstawowych , ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych. W rywalizacji wzięły udział szkoły nr 336, 100, 310, Sp przy SLO4, Samuela Lindego, LXIII LO oraz SLO4. W zorganizowaniu imprezy wspierał nas Pan Burmistrz Piotr Zalewski, Wydział Sportu Dzielnicy Ursynów, właściciele Ściany Południowej oraz nasza Dyrekcja. Najlepszym zawodnikiem okazał się Konstanty Lewandowski oraz Dominika Majszczyk.Pozostali zawodnicy również wspaniale się spisali.

Relacja z wydarzenia poniżej :

 

http://www.sport.ursynow.pl/content/gospodarze-g%C3%B3r%C4%85-podczas-iv-mistrzostw-ursynowa-we-wspinaczce-%C5%9Bciankowej

Skip to content