eTwinning : “So far, and yet so close.”- artykuł w katalońskiej gazecie

21 czerwca w katalońskiej lokalnej gazecie zamieszczono tekst na temat projektu eTwinning “So far, and yet so close.” prowadzonego przez hiszpańską szkołę IES Nou Derramador z Ibi niedaleko Walencji z LXIII Liceum Ogólnokształcącym im. L. Kossutha w Warszawie w roku szkolnym 2018/2019.

W ramach projektu opracowane zostały różne działania zmierzające do wzajemnego poznania kultur krajów zaangażowanych we współpracę.

Uczniowie przygotowali ankiety, nagrania, quizy. Porozumiewali się za pomocą czatu, a po nawiązaniu kontaktów za pomocą mediów społecznościowych.

Nawiązana współpraca może być początkiem kolejnych bardziej ambitnych projektów.

https://www.escaparatedigital.com/valencia-noticias-de-ibi/alumnos-del-ies-nou-derramador-participan-en-un-programa-etwinning-de-intercambio-cultural-con-otro-centro-de-varsovia/RBcUaM0W22250PCC6aU4SN26xtiMVAnfIA2NH81YJkJUH-5.html#.XQ6dS9tMOZQ.email

Hiszpanie przygotowali również gazetkę ścienną na temat wspólnego projektu.

Skip to content