Wyróżnienie dla naszych uczniów w Międzyszkolnym Interdyscyplinarnym Konkursie z Przedmiotów Przyrodniczych “Piramida”.

Z przyjemnością informujemy, że zespół uczniów z naszej szkoły znalazł się w gronie laureatów Międzyszkolnego Interdyscyplinarnego Konkursu z Przedmiotów Przyrodniczych “Piramida”.

III etap konkursu odbył się 18 marca 2019 w XLII LO im. Marii Konopnickiej, które było organizatorem konkursu. Zmagania Igi z 3b, oraz Marcina i Pawła z 3d możecie zobaczyć na zdjęciach. Udowodnili, że potrafią łączyć wiedzę z kilku dziedzin (matematyka, fizyka, chemia, biologia) i wykorzystać ją przy rozwiązywaniu nietypowych zadań podczas pracy zespołowej.

Iga, Marcin i Paweł zostali zaproszeni do XLII LO im. Marii Konopnickiej, na galę finałową w dniu 29 marca po odbiór wyróżnienia w konkursie.

Pani Wicedyrektor Agnieszka Bolek odebrała w imieniu szkoły gratulacje od przedstawicieli SGGW, Wydziału MEiL PW, Pana Rafała Miastowskiego – Burmistrza Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy oraz Pani Marioli Borowskiej –  Dyrektor XLII LO im. Marii Konopnickiej.

Serdecznie gratulujemy.

Skip to content