Za nami 27. Finał WOŚP!

W myśl tegorocznego hasła “Pomaganie jest dziecinnie proste. Gramy dla dzieci małych i bez focha” w niedzielę 13 stycznia, pomimo deszczu i niskiej temperatury,  zbieraliśmy na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

W Sztabie #3098 przy LXIII LO im. Lajosa Kossutha pracowało 80 osób, w tym 65 wolontariuszy z puszkami. Wśród Wolontariuszy byli uczniowie naszej szkoły, nasi Absolwenci, uczniowie z Technikum Ekonomicznego nr 8 na Mokotowie, uczniowie ze szkół podstawowych i gimnazjów na Ursynowie.              

https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/f6c/1/16/2764.png

Serdecznie  dziękujemy wszystkim Wolontariuszom za pracę i poświęcony czas.
Wielu z Was wspomagali Rodzice, Rodzeństwo i Przyjaciele. Nie byłoby Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy bez  Waszych gorących serc, zaangażowania i pozytywnej energii. Byliście wspaniali.

Mamy nadzieję, że spotkamy się podczas kolejnego Finału za rok. Tragiczne wydarzenia w Gdańsku wstrząsnęły nami w Sztabie. Jednak mimo to, a raczej właśnie dlatego, chcemy pracować dalej. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy niesie  życzliwość, dobro i serce, łączy ludzi. Chcemy grać z Jurkiem Owsiakiem i Fundacją do końca świata i o jeden dzień dłużej!Renata Kos

Skip to content