Złoto Siatkarzy LXIII LO “Od SKS-u do AZS-u”

W dniach 8 i 9 grudnia 2018 r. reprezentacja naszego liceum pod opieką nauczyciela wf Jacka Kalaty, po wygraniu eliminacji stołecznych w piłce siatkowej chłopców, reprezentowała Warszawę  w ogólnopolskich zawodach “Od SKS-u do AZS-u”. Zawody stały na bardzo wysokim poziomie. Z wszystkich gier zespołowych, w których były organizowane zawody, reprezentacja Warszawy tylko w piłce siatkowej chłopców wywalczyła pierwsze miejsce. Nasza drużyna została nagrodzona pucharem, a zawodnicy – złotymi medalami i upominkami.Naszą szkołę i miasto reprezentowali: Adrian Gwardiak, Mateusz Malec, Michał Ziółkowski, Mikołaj Rudkowski, Artur Busz, Jakub Mizdra, Michał Gaweł, Jakub Gaweł, Konrad Bugalski  i Kacper Rybarczyk który został uznany za najlepszego zawodnika całego turnieju

Skip to content