Szkolenie Młodszych Ambasadorów

Dnia 20 listopada Młodzi Ambasadorzy naszej szkoły mieli okazję wziąć udział w szkoleniu, które odbyło się w Punkcie Informacji Parlamentu Europejskiego. W szkoleniu wzięło udział 25 osób z różnych miast.
Uczestnicy rozpoczęli warsztaty ćwiczeniami, których celem była integracja grupy. Następnie ustalali najważniejsze zasady pracy oraz najistotniejsze wartości dla społeczeństwa. Wymieniali się wzajemnie pomysłami na temat akcji informacyjnych i kampanijnych, które planują zorganizować przedwyborami do PE, a wszystko w luźnej, przyjaznej atmosferze. Podczas przerwy zostali zaproszeni na  lunch u. Pod koniec nagrywany był film o szkołach i nasz kolega Aleksander udzielił wywiadu. 
Uczniowie wrócili po zajęciach z głowami pełnymi pełne pomysłów!

Dominika, Julia, Magda, Aleksander

Skip to content