Ogólnopolski Tydzień Kariery

W dniach od 15-19.10.2018 nasza szkoła przyłączyła się do Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery pod hasłem „Bądź architektem swojego szczęścia”.Podczas tego tygodnia uczniowie mieli możliwość udziału w indywidualnym spotkaniu z doradcami zawodowymi z PPP nr 18. Zorganizowane zostało również spotkanie z przedstawicielami Global Education -dla uczniów zainteresowanych studiowaniem w Anglii. Klasy uczestniczyły w warsztatach i badaniu predyspozycji zawodowych prowadzonych przez Centrum Edukacji i Pracy OHP. W czasie przerw uczniowie mieli szansę zapoznania się z ofertami i rozmowy z pośrednikami pracy.

W organizację tego wydarzenia włączyli się także nauczyciele. Wychowawcy prowadzili zajęcia dotyczące doradztwa, z kolei nauczyciele poloniści zachęcali młodzież do refleksji na temat:  „Praca-pasja, czy obowiązek” oraz„Jestem architektem swojego szczęścia”.

Skip to content