Nagroda w konkursie #BeActive Edukacja!!!

12 października w Hotelu Sofitel Warsaw Victoria w Warszawie odbyła się uroczysta Gala Europejskiego Tygodnia Sportu 2018 kończąca obchody czwartej już edycji tej inicjatywy w Polsce. Gospodarzem spotkania był Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki, Pan Jan Widera.

Nasze działania sportowe  zostały zgłoszone przez Joannę Wojciuk oraz Agnieszkę Kałucką i  zostały nagrodzone.

Podczas uroczystości zostały podsumowane działania realizowane w terminie 23-30 września br., w tym Inauguracja Europejskiego Tygodnia Sportu oraz Noc Sportu, zorganizowana w Polsce po raz pierwszy, w których łącznie w Polsce wzięło udział ok. 215 000 osób.Liczba wydarzeń zarejestrowanych na sportowej mapie Europejskiego Tygodnia Sportu po raz pierwszy przekroczyła 1000!

Na  Gali było wręczenie nagród laureatom eliminacji do Konkursu ,,BeActive Awards” oraz wręczenie nagród zwycięzcom i osobom wyróżnionym w Konkursie #BeActive Edukacja .

Wyniki konkursu można zobaczyć na :

.https://etspolska.pl/index.php/2018/10/08/wyniki-konkursu-beactive-edukacja/

Skip to content