Bicie rekordu w resuscytacji krążeniowo-oddechowej 2018

Już po raz szósty 16 X w godzinach 12:00 – 12:30 uczniowie naszej szkoły brali udział w akcji bicia rekordu w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo-oddechowej na fantomie przez jak największą ilość osób.  W tym roku w akcji wzięło udział 56 osób.

 Akcja od 6 lat jest organizowana przezFundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i biorą w niej udział instytucjez całego kraju. Rekord został ustanowiony w 2015 r. i wynosił ponad 92 tyś osób.W tym roku jest szansa na pobicie rekordu, wstępne wyniki wskazują na  ponad 105 tyś osób biorących udział wwydarzeniu. Wszystkim uczestnikom składam ogromne podziękowania za udział izaangażowanie i zapraszam w przyszłym roku.

 https://www.haloursynow.pl/artykuly/bili-rekord-w-ratowaniu-zycia-ta-akcja-po-prostu-dziala-foto,10709.htm                                                         

AgnieszkaCiechan

Skip to content