Wyjazdy nauczycieli w ramach projektu “Nowa Jakość” (PO WER) – Brighton

W ramach projektu „Nowa Jakość” realizowanego z pieniędzy unijnych – Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO-WER) wspierającego mobilność nauczycieli, trzy nauczycielki naszej szkoły: Agnieszka Bolek, Agnieszka Ciechan i Jolanta Wiszniewska ukończyły trwający 2 tygodnie kurs języka angielskiego w Wielkiej Brytanii. The English Language Centre w Brighton gwarantuje znakomity poziom nauczania, dlatego wśród uczniów byli przybysze ze wszystkich krajów. Nasze nauczycielki uczyły się w grupach językowych z Niemcami, Szwajcarami, Japończykami, Turkami, Włochami… Międzynarodowe towarzystwo powodowało, że języka angielskiego trzeba było używać nieustannie – na lekcjach, na organizowanych przez ELC wycieczkach i spotkaniach, w sklepach, restauracjach. Nasze nauczycielki miały naprawdę znakomity trening językowy!

Po lekcjach jak również w weekend nasze nauczycielki miały okazję zwiedzać Brighton – piękny nadmorski kurort, który jest miejscem weekendowych wyjazdów wielu Londyńczyków. Oprócz Brighton nauczycielki uczestniczyły także w wycieczce do Cambridge, gdzie podziwiały m. in. słynny King’s College. Nie mogło oczywiście zabraknąć jednodniowej wyprawy do Londynu, w którym mogły zobaczyć niezwykły Buckingham Palace, wyjątkowe London Eye oraz monumentalne Westminster Abbey.

Kurs języka angielskiego dla naszych nauczycielek był początkiem ich udziału w projekcie PO-WER. Już za rok kursy specjalistyczne, do udziału w których język angielski na dobrym poziomie jest niezbędny. Dlatego przed naszymi nauczycielkami jeszcze dużo pracy. A Dublin i Florencja czekają…

prezentacja: https://docs.google.com/presentation/d/1E9P66ZLrUU9uKdPQpxOUU3RgUzVxgYKgyhhfDNsdIkQ/edit?usp=sharing

Skip to content