Mistrzostwa Ursynowa w piłce nożnej chłopców

W piątek 18.05.2018 na boisku Orlika przy ulicy Przy Bażantarni 3 odbyły się Mistrzostwa Ursynowa w piłce nożnej chłopców szkół licealnych w ramach LI WOM. Trudno jest wygrać zawody, ale jeszcze trudniej obronić tytuł w następnym roku. Naszym piłkarzom, pod opieką nauczyciela wf Jacka Kalaty, to się udało. W finale, tak jak w roku ubiegłym, 3 : 1 pokonali zespół z SLO nr 4. Zawody stały na bardzo wysokim poziomie i dostarczyły emocji nie tylko grającym, ale i kibicom. Drużyna została nagrodzona pucharem, a wszystkim zawodnikom złote medale wręczył zastępca Burmistrza Ursynowa, Pan Antoni Pomianowski. Statuetkę dla najlepszego zawodnika odebrał Kacper Wożniak, a nagrodę dla najlepszego bramkarza Mateusz Malec.

Oprócz wyżej wymienionych szkołę reprezentowali: Marcin Zadroziński, Konrad Bugalski, Kacper Malmon, Kamil Bekier, Michał Ziółkowski, Rafał Kuźnik, Janek Grześiewicz, Adrian Szolce, Maciej Mazur, Franciszek Dymus, Michał Gładysz, Mateusz Gutkowski,Krystian Mizielski i Filip Szymański.

Skip to content