Obóz zimowy narciarsko-snowboardowy 2018

Tydzień przed naszymi feriam zimowymi , już po raz dziesiąty wybraliśmy się z naszymi uczniami na obóz narciarsko-snowboardowy .Początki wyjazdu były bardzo ciężkie , ponieważ zastał nas deszcz, a nie śnieg. Drugi dzień przynióśł zmianę pogody i popołudniu spadł śniżno- biały śnieg. Stoki narciarskie były  przygotowane, dlatego jeździliśmy na nartach i snowboardzie przez całe dni z przerwami na posiłki.Uczniowie , którzy dopiero stawiali pierwsze kroki na nartach bardzo dobrze sobie radzili i na koniec obozu  potrfili już samodzielnie zjeżdżać.Relaksem dla zmęczonych mięśni była wizyta  w spa wód termalnych “Bania” .Ostatniego wieczoru zorganizowaliśmy grilla , na którym wspólnie bawilśmy się w kalambury przygotowane  przez dziewczyny z 1b i 1c.

 

 

Skip to content