Ogólnopolskie zawody w piłce siatkowej chłopców

W dniach 9 i 10 grudnia 2017 na obiektach sportowych Uniwersytetu Warszawskiego odbył się finał ogólnopolskich zawodów w piłce siatkowej chłopców “Z  SKS-u do AZS-u”. Drużyna naszych siatkarzy, która miesiąc wcześniej wywalczyła awans w eliminacjach stołecznych,  walcząc bardzo ambitnie z klubowymi szkolnymi zespołami z innych miast,  zajęła wysokie czwarte miejsce. W meczu o wejście do finału minimalnie ulegli w tai- breaku drużynie z Łodzi. Sukces jest tym większy, że w naszym zespole grali w większości amatorzy nieuprawiający na co dzień siatkówki w klubie.

Naszą szkołę na sportowych obiektach UW reprezentowali: Mikołaj Rudkowski, Michał Janowski, Michał Ziółkowski, Mateusz Malec – kapitan,  Adrian Baczyński, Konrad Bugalski, Jakub Mizdra, Marcin Ziemiański.

drużyna pod opieką nauczyciela wf Jacka Kalaty

Skip to content