Złota medalistka w Warszawie od SKS-u do AZS-u

W sobotę 25.11.2017r., w hali sportowej Uniwersytetu Warszawskiego, już po raz kolejny uczniowie naszej szkoły pod opieką pań od wf-u Joanny Wojciuk i Agnieszki Kałuckiej  wzięli udział w Akademickich Mistrzostwach Sportowych dla szkół ponadgimazjalnch ” Od SKS-u do AZS-u”.

W eliminacjach warszawskich, w ergometrze wioślarskim, wystartowali i dzielnie walczyli: Aleksandra Sobota, Anna Zep, Martyna Strzeżek i Mateusz Krasowski. Zawodnicy musieli pokonać dystans w formule na czas : 2minuty dla kobiet i  3  minuty dla mężczyzn.

Wielki sukces uczennica klasy 2a Martyny Strzeżek,  która pokonała  wszytkie rywalki  i zajęła I miejsce z wynikiem   546m. Martyna otrzymła  złoty medal i  zakwalifikowała się do ogólnopolskiego finału ,,Z SKS -u do AZS – u”, który odbędzie się już za dwa tygodnie.

Skip to content