Szkolenie WCIES z Debat Oksfordzkich

W dniach 23 i 24 listopada grupa uczniów naszego liceum wraz z nauczycielem języka angielskiego wzięła udział w dwudniowych warsztatach przygotowujących uczniów szkól średnich do udziału w turniejach debat oksfordzkich w języku angielskim. Szkolenie odbywało się w siedzibie WCIES przy ul. Starej i w XXVII LO im. Czackiego. W sumie w spotkaniu wzięło udział 10 nauczycieli i 70 uczniów szkół warszawskich.

Młodzież uczyła się przemawiać publicznie, dowiedziała się, jak to robić. Poznała zasady panujące w czasie debat i miała okazję poćwiczyć konwersację w języku angielskim. Teraz mamy nadzieję, że na początku marca wystawimy naszą drużynę w turnieju debat oksfordzkich szkół średnich.

 

Zapraszamy wszystkie chętne osoby, które chcą wziąć udział w tym przedsięwzięciu.

 

 

Skip to content