“Podziel się pasją-otwórz się na innych”

Zapraszamy wszystkich uczniów do zaangażowania się w Akcję czytelniczą: „Podziel się pasją- otwórz się na innych.” Projekt portalu czytajpl.pl i zrobienie wspólnego zdjęcia było wydarzeniem inaugurującym naszą akcję. Kolejnym etapem będzie zaproszenie Was  do czytania fragmentów ulubionych książek przez radiowęzeł. Osoby chętne do czytania mogą się zgłaszać do SU.
Zachęcamy Was także do podzielenia się swoimi refleksjami dotyczącymi ważnych dla Was książek i zaprezentowanie ich w dowolnej formie, np. poprzez nagranie, wypowiedź pisemną, pracę plastyczną. Wasze refleksje przynieście do sali 125 (p. M. Suska-Zięcina).
W szkolnej bibliotece powstało miejsce, gdzie będziecie mogli przekazać przeczytane przez Was książki, którymi chcielibyście podzielić się z innymi.
Celem tych działań jest propagowanie idei czytelnictwa, integrowanie naszej szkolnej społeczności, ale i otwieranie się na innych, wzajemne poznawanie siebie, swoich pasji, istotnych dla Was wartości.

Skip to content