SPORTOWA INTEGRACJA KLAS PIERWSZYCH 2017

27 września w LXIII LO  odbyła się sportowa integracja klas pierwszych zorganizowana przez nauczycieli wychowania fizycznego. Nasz dzień rozpoczął się od spotkania wszystkich uczniów na sali gimnastycznej, gdzie przywitała ich pani Dyrektor Anna Jurek i wychowawcy. Następnie wszyscy razem przystąpiliśmy do rozgrzewki , którą poprowadziła pani Joanna Wojciuk. Po rozgrzewce reprezentacje poszczególnych klas walczyły o jak najlepsze miejsce w  konkurencjach sportowych takich jak: wspinaczka ścinakowa, skoki przez linę, piłka siatkowa. Uczniowie , którzy nie brali udziału w zawodach prężnie kibicowali swoim zawodnikom. Zmagania sportowe  przebiegły w miłej i bardzo przyjaznej atmosferze , uczniowie współpracowali ze sobą jak najlepiej potrafili. Po rywalizacji na sali gimnastycznej , klasy udały się na patio szkolne gdzie w dalszym ciągu odbywała się integracja z poczęstunkiem.

Po podsumowaniu punktów rywalizacji sportowej:

I miejsce zajęły dwie klasy 1c i 1d , II miejsce  1b , III miejsce 1a.

Za zajęcie pierwszego miejsca klasy otrzymują jedno dodatkowe nieprzygotowanie.

Impreza uczniów udała się bardzo dobrze , ponieważ każdy uczestnik był uśmiechnięty i miał chwilę czasu na poznanie innych kolegów i koleżanek.

Skip to content