Gala podsumowująca Europejski Tydzień Sportu 2017

W ramach Europejskiego Tygodnia Sportu w naszym liceum 27 września odbyła się sportowa integracja klas pierwszych . Dzięki udziałowi naszego liceum w tym projekcie Pani Joanna Wojciuk i Agnieszka Kałucka zostały zaproszone 13 października o godz. 19:00 do Hotelu Bellotto,  gdzie odbyła się uroczysta gala Europejskiego Tygodnia Sportu . W wydarzeniu wziął udział minister Witold Bańka. Wśród gości nie zabrakło także Ambasadorów Europejskiego Tygodnia Sportu : Zofii Klepackiej, Artura Siódmiaka, Czesława Langa, Marii Andrejczyk. Podczas uroczystości zostały podsumowane działania realizowane w terminie 23-30 września br. W tym czasie w całej Polsce odbyło się 416 imprez sportowych, w których wzięło udział blisko 80 000 osób. Mamy nadzieję ,że w przyszłym roku również weźmiemy aktywny udział.

zaproszenie na galę ETS 2017

 

Skip to content