Turniej koszykówki

Koźmiński Trio Basket to turniej koszykówki przeznaczony dla najlepszych koszykarzy z Warszawy i okolic szkół ponadgimnazjalnych. 18 edycja rozgrywek,  która odbyła się 18.03 na Ursynowie, zgromadziła  aż 52 zespoły. Najlepsi zawodnicy walczyli o indeks Akademii Leona Koźmińskiego, stypendium Rektora ALK oraz nagrody rzeczowe. Nasze liceum reprezentowali : Marek Miałki, Marcin Mitura, Hubert Prus, Szymon Skowroński i Mateusz Swędzikowski. Po niezwykle zaciętych spotkaniach eliminacyjnych nasz zespól awansował do następnej rundy. Niestety, dalej los przydzielił nam drużynę, która jak się później okazało, wygrała całe zawody. Po zaciętym i wyrównanym spotkaniu nasi zawodnicy nieznacznie ulegli przeciwnikowi. Zawody jak zawsze były znakomicie zorganizowane, a nasza drużyna  dzielnie reprezentowała liceum Kossutha.

 

Opracowanie Jacek Kalata

Skip to content