Piłka siatkowa dziewcząt

Nasze siatkarki zwyciężyły na Ursynowie

Dnia 16.01.2017 odbyły się dzielnicowe eliminacje WOM w piłce siatkowej dziewcząt w hali sportowej  LXX LO im A. Kamińskiego. W turnieju wzięło udział 3 drużyny: LO Przymierza Rodzin, LXIII LO im L. Kossutha i drużyna gospodarzy turnieju.

Nasze siatkarki od początku grały bardzo dobrze. Dość łatwo wygrały pierwszy mecz z Przymierzem Rodzin 2:0, a następnie w zaciekłej walce pokonały LXX LO RÓWNIEŻ 2:0. Najlepiej grającą zawodniczką na boisku była Oliwia Sobótka z klasy 2 E, która jest perełką  i filarem naszej szkolnej drużyny.

Zwycięstwo w turnieju zapewniło naszej szkole awans do rozgrywek WOM i to właśnie my będziemy reprezentować Ursynów. Mam nadzieję że dziewczyny zawalczą  o najwyższe miejsca.

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY  POWODZENIA

Naszą drużynę reprezentowały:

Oliwia Sobótka

Wiktoria Górecka

Daria Haładuda

Patrycja Oniszczuk

Katarzyna Jakimiak

Martyna Strzeżek

Julia Wilczyńska

Aleksandra Olesińska

Oliwia Pniewska

Skip to content