Międzyszkolny Turniej Mikołajkowy

 

W poniedziałek 05.12 w naszej szkole odbył się Międzyszkolny Turniej Mikołajkowy  o Puchar Dyrektora LXIII LO w Piłce Siatkowej Chłopców. W zawodach wzięły udział trzy zespoły: Zespół Szkół Gastronomicznych ze Śródmieścia, Zespół Szkół Hotelarsko-Turystyczno-Gastronomicznych  nr 1 z Mokotowa oraz gospodarz – LXIII LO z Ursynowa. Uroczystego otwarcia zawodów dokonała Dyrektor LXIII LO – Pani Anna Jurek. Gościem honorowym turnieju był Zastępca Burmistrza Gminy Ursynów  – Pan Rafał Miastowski. W krótkim przemówieniu życzył wszystkim uczestnikom niezapomnianych, sportowych wrażeń. Po zaciętej rywalizacji gospodarze trójmeczu okazali się najlepszym zespołem, wygrywając wszystkie spotkania. W meczu o drugie miejsce siatkarze ze Śródmieścia po wyrównanej walce pokonali kolegów z Mokotowa. Wszystkie drużyny uczestniczące w zawodach otrzymały puchary, piłki siatkarskie oraz czekoladowe mikołaje. Najlepszym zawodnikiem zawodów został  Dominik Żukowski z LXIII LO. Zawody przebiegały w bardzo miłej, sportowej atmosferze. Wszystkim uczestnikom  dostarczyły dużo satysfakcji. Żegnając się, umówiliśmy się na rozgrywki za rok.

{gallery}2017-mikolaj{/gallery}

 

Skip to content