Szkoła z pomysłem

logo Szkola z pomyslem1

„Sens życia i wiara w człowieka nie bierze się z pustki lecz pielęgnowania tradycji i ocalenia pamięci zbiorowej, która stanowi o przyszłości i wielkości narodu” Jerzy Waldorff Uroczyste wręczenie Honorowych Wyróżnień Prezydenta m.st. Warszawy „Szkoła z pomysłem” oraz Certyfikatów Wars i Sawa.

27 października 2014 roku o godz.14.00 w Centrum Nauki Kopernik zostały wręczone te prestiżowe wyróżnienia V edycji konkursu. Pan Dyrektor Paweł Mazur, współautorki projektu: P. Dorota Myśliwska i Pani Aleksandra Ksel-Osęka oraz przedstawiciele zespołów uczniowskich o profilu społecznym: Stanisław Grabowski, Igor Kuczyński oraz Marcin Zadroziński odebrali z rąk Pana Prezydenta Włodzimierza Paszyńskiego i Pana Burmistrza Ursynowa Witolda Kołodziejczyka zaszczytne wyróżnienie.

Warto podkreślić, iż Honorowe Wyróżnienie Prezydenta m.st. Warszawy na Szkołę z pomysłem na spotkania międzypokoleniowe otrzymało nasze liceum jako jedno z trzech warszawskich szkól ponadgimnazjalnych. Fakt ten cieszy i zobowiązuje do dalszej pracy. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do współpracy.

wyroznienie szkola z pomyslem

Skip to content