Ecco Walkathon 2010

W sobotę 11 września wielu uczniów naszej szkoły spacerowało w Ecco Walkathonie. Dystans 10 kilometrów przebył też pan dyrektor Paweł Mazur.

Na warszawskiej Agrykoli 27 osób z naszej szkoły pracowało jako wolontariusze. Wśród nich było 21 uczniów, 4 absolwentów oraz panie Teresa Guła i Renata Kos. Pracowaliśmy przy wydawaniu pakietów startowych oraz w namiocie dla dzieci.

Ecco Walkathon to charytatywny spacer ludzi dobrej woli. Każdego roku uczestnicy spaceru dedykują przebyte przez siebie kilometry organizacjom dobroczynnym. W tym roku za każdy przebyty kilometr Ecco przekaże 4 złote na rzecz wybranej przez uczestnika organizacji. Można wesprzeć: Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce, Fundację WWF oraz fundację TVN „nie jesteś sam”.

Do zobaczenia na kolejnym Ecco Walkathonie za rok☺☼

Więcej o imprezie dowiecie się na: www.eccowalkathon.pl

autor: prof. Renata Kos

Skip to content