XI Imielińskie Spotkania Artystyczne

XI IMIELIŃSKIE SPOTKANIA ARTYSTYCZNE

Organizatorzy:“Galeria Działań” SBM “Imielin”,
Wydział Kultury m. st. Warszawy dla dzielnicy Ursynów,
p. Hanna Wiśniewska, LXIII Liceum Ogólnokształcące im. Lajosa Kossutha.
Zaproszeni goście:klasa autorska z XXVIII Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kochanowskiego
Miejsce spotkań:LXIII LO im L. Kossutha, Warszawa, ul. Hirszfelda 11,
“Galeria Działań”, Warszawa, ul. Marco Polo 1.

2 czerwca 2006 r.
godz. 12 – 14Warsztaty teatralne dla uczniów klas autorskich. Prowadzenie: Łukasz Lewandowski – aktor Teatru Narodowego w Warszawie, nauczyciel akademicki w Akademii Teatralnej im. A. Zelwerowicza.
godz. 14.15 – 15.15Monodram “Pochwała głupoty” według Erazma z Rotterdamu
w wykonaniu Ziuty Zającówny – aktorki, laureatki wielu festiwali teatralnych, nauczyciela akademickiego w PWST w Krakowie.
godz. 16Spotkanie autorskie z Ziutą Zającówną.

W Galerii Działań zorganizowano wystawę prac słuchaczy Warszawskiej Szkoły Reklamy z siedzibą na Ursynowie.

W XI Spotkaniach Artystycznych uczestniczyli uczniowie z klas z autorskim programem edukacji estetycznej z LXIII LO im. Layosa Kossutha. Gośćmi naszej szkoły, już po raz drugi, byli uczniowie klasy I F, dziennikarsko-teatralnej z LXIII LO im. Jana Kochanowskiego wraz z nauczycielami języka polskiego.

Autorka tekstu: Hanna Wiśniewska