Salon edukacyjny – EXPO 2006

Prezentacje Liceów i Techników, EXPO XXI

Po raz piąty “Perspektywy Press”, firma wspierająca i monitorująca polski rynek edukacyjny od 16 lat, zorganizowała Międzynarodowy Salon Edukacyjny. W dziale “Prezentacje Liceów i Techników” nasza szkoła miała swoje stoisko, w tym roku było to stoisko numer 43. Przez 3 dni dyżury pełnili wybrani uczniowie z klas drugich i wytypowani nauczyciele. Przygotowaliśmy ulotki reklamujące naszą szkolę. Informacje dotyczyły profili 6 klas pierwszych. Informacje wywieszone były na dużych kartach informacyjnych. W ciągu dwóch pierwszych dni gośćmi byli uczniowie gimnazjów stolicy. W sobotę salon odwiedziło wielu rodziców i uczniów. Wszyscy dopytywali się o osiągnięcia w wybranej szkole, o zasady rekrutacji. Pzyszli uczniowie uzyskali informacje o kołach zainteresowań działających na terenie szkoły.

Skip to content