Konkurs “Moje finanse – z klasy do kasy”

KONKURS “MOJE FINANSE Z KLASY DO KASY”, marzec 2006

Uczniowie klasy 2f wzięli udział w III edycji konkursu “Moje finanse – z klasy do klasy” organizowanego wspólnie przez Gazetę Wyborczą, Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości, Fundację Kronenberga i Narodowy Bank Polski.
Do konkursu ekonomicznego zgłosiło się 319 drużyn z Mazowsza. Rywalizacja zaczęła się 10 stycznia i trwała do 15 marca. Drużyny z gimnazjów i liceów otrzymały po 100 tys wirtualnych złotych i przez osiem tygodni inwestowali w akcje, obligacje, fundusze inwestycyjne, waluty i złoto, kierując się danymi Giełdy Papierów Wartościowych.
Nasi uczniowie: Michał Miąsko, Piotr Milewski, Tomasz Gunerka, Artur Lubas, Kamil Kowalski i Maciej Zagórski zajęli 4 miejsce w regionie, a 20 marca podczas finału regionalnego ostatecznie miejsce 6.

Autor tekstu: Urszula Kazalska.
Skip to content