Szopki bożonarodzeniowe 2005

Od kilku lat gmina Ursynów ogłasza konkurs na wykonanie szopek bożonarodzeniowych. W tym roku autorami prac reprezentujących naszą szkołę byli uczniowie z klas: 1F i 2H. Szopki najpierw zostały wystawiona na korytarzu szkoły. Najlepsze z nich komisja konkursowa wybrała na ekspozycję do kościoła Wniebowzięcia NMP przy al. KEN. W dniu 6 stycznia na terenie parafii tego kościoła ogłoszone zostały nazwiska zwycięzców. Uczniowie z klasy 2H otrzymali wyróżnienie zbiorowe.
Uczeń Michał Karczewicz z 1F odebrał pierwszą nagrodę w kategorii prac indywidualnych.
Pani Irmina Karczewicz odebrała nagrodę z gratulacjami od organizatorów konkursu za wieloletni wkład w promowanie kultury ludowej i narodowej tradycji.
Wyróżnione szopki zostały podarowane Prymasowi Józefowi Glempowi.

Skip to content